Εχθές, Σάββατο 19 Αυγούστου, ολοκληρώθηκαν οι εκδηλώσεις του Συλλόγου της Ποταμιάς για το φετινό καλοκαίρι με την ‘Ανοιχτή Αυλή – Μουσική Αυλή’ με τον καλύτερο δυνατό τρόπο.
Μεγάλη η συμμετοχή του κόσμου, εξαιρετικά τεχνήματα και γλυκίσματα τα οποία εκτέθηκαν στην αυλή του Συλλόγου και έγιναν ανάρπαστα, εξαιρετικά λαϊκά και νησιώτικα ακούσματα. Ένα μεγάλο αυθεντικό γλέντι.
Ευχαριστούμε όλους όσοι συνέβαλαν στις εκδηλώσεις του Συλλόγου, καθώς και τους επισκέπτες που μας τίμησαν με την παρουσία τους.
Να είμαστε όλοι καλά και να συνεχίσουμε με κέφι και δύναμη ζωής.