Στο χωριό του Τριποτάμου και συγκεκριμένα σε ένα κτίριο που λειτουργούσε τη δεκαετία του ’70 παραδοσιακός φούρνος, ξεκίνησε τη λειτουργία του ένα νέο παραδοσιακό καφενείο. Το όνομα του είναι “μέντα”. Ο Λάζαρος θα σας υποδεχτεί στο νέο του εγχείρημα. Θα βρείτε από καφέ μέχρι μικρή ποικιλία για να συνοδέψετε το ουζάκι ή ακόμα και το ρακί σας.
TIP: Ζητήστε το γλυκό ημέρας και συνδυάστε το με καφέ της αρεσκείας σας.
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2022/08/1659718159303-1024x577.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2022/08/1659718159307-578x1024.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2022/08/1659718159314-578x1024.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2022/08/1659718159321-578x1024.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2022/08/1659718159324-1024x577.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2022/08/1659718159327-1024x1024.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2022/08/1659718159333-1024x1024.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2022/08/1659718159336-1024x1024.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2022/08/1659718159342-1024x1024.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2022/08/1659718159345-1024x1024.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2022/08/1659718159352-1024x1024.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2022/08/1659718159358-1024x1024.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2022/08/1659718159361-578x1024.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2022/08/1659718159365-576x1024.webp)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2022/08/1659718159384-768x1024.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2022/08/1660722538207-1024x768.jpg)
επικοινωνία
τηλέφωνα επικοινωνίας : 698 361 2115
social media
Ιnstagram @menta.tinos Facebook @mentatinos
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2022/08/menta-tinos-tripotamos.jpg)