Την Κυριακή, 17 Μαρτίου θα πραγματοποιηθεί το Τηνιακό Καρναβάλι στην πόλη του νησιού. Οι συμμετοχές θα είναι στα ίδια επίπεδα με τα προηγούμενα χρόνια και το περιθώριο των δηλώσεων είναι μέχρι την Παρασκευή, 15 Μαρτίου.
Δηλώστε την ομάδα σας εδώ:https://forms.gle/vSthusdtcYcDxfMo8 ή καλέστε στο τηλέφωνο 2283360172
Επιπλέον, αν επιθυμείτε να στηρίξετε το καρναβάλι μας με την εθελοντική σας συμμετοχή, είστε περισσότερο από ευπρόσδεκτοι! Η εθελοντική εργασία είναι ο πυρήνας των δραστηριοτήτων και η κινητήρια δύναμη πίσω από κάθε επιτυχημένο γεγονός.
Συμπληρώστε την αίτηση εθελοντικής συμμετοχής εδώ: https://forms.gle/XXn6mKg2gPpv6irA9
Το Τinos Today, θα καλύψει το καρναβάλι, με φωτογραφικό υλικό, βίντεο και ζωντανή σύνδεση από την έναρξη μέχρι και τη λήξη!