Αγαπητά μας παιδιά,
Ενόψει των πανελληνίων εξετάσεων, θα θέλαμε να σας εκφράσουμε τις πιο θερμές μας ευχές για καλή επιτυχία. Οι εξετάσεις αυτές αποτελούν ένα σημαντικό σταθμό στη ζωή σας
Είμαστε βέβαιοι ότι με ψυχραιμία, υπομονή και επιμονή θα ανταμειφθείτε για τους κόπους σας. Η σκληρή σας δουλειά την χρονιά που πέρασε, αλλά και η υποστήριξη των γονέων και των εκπαιδευτικών σας, θα φέρουν το επιθυμητό αποτέλεσμα. Ολόψυχα, καλή επιτυχία!
ΔΥΝΑΜΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ