Για 4η συνεχή χρονιά ο Περιστεριώνας πέρασε με επιτυχία τον αγωνιστικό και τον οικονομικό έλεγχο από τη Γενική Γραμματεία Αθλητισμού ανανεώνοντας την εγγραφή του στο Ηλεκτρονικό Μητρώο Αθλητικών Σωματείων φανερώνοντας για μια ακόμη φορά την οργάνωση, τη μεθοδική δουλειά αλλά και τη διαφάνεια που διέπει την ομάδα μας ,πράγμα που το πιστοποιεί και η εμπιστοσύνη που μας δείχνουν και φέτος οι γονείς 199 ενεργών αθλητών και αθλητριών.
Συνεχίζουμε δυναμικά για το καλύτερο για τα παιδιά μας και για το μπάσκετ που αγαπάμε.
ΤΑΚ Περιστεριώνας – Μια Ομάδα – Μια Οικογένεια