Νίκη και πρόκριση για το παιδικό του Περιστεριώνα Τήνου σήμερα απέναντι στην πάντα αξιόμαχη ομάδα της Ερμούπολης. Μπράβο σε προπονητές και παίκτες που τα κατάφεραν και φέτος.
Ο Περιστεριώνας Τήνου ευχαριστεί όλους εσάς που ήσασταν για μια ακόμη φορά στην κερκίδα υποστηρίζοντας τον Περιστεριώνα αλλά και χειροκροτώντας όλα τα παιδιά.
Επόμενη στάση F4 παιδικού που αλλού στην Τήνο.
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2023/04/337470351_734686294865172_378249349047728395_n-1024x576.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2023/04/337824407_213761364667936_1894934455439288322_n-1024x576.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2023/04/337854112_519291400374797_4642617802581527983_n-1024x576.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2023/04/338166412_718507989957308_6375197039420788950_n-1024x576.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2023/04/338207997_1211372682833428_822022875109219166_n-1024x576.jpg)
ΤΑΚ Περιστεριωνας- ΑΟ Ερμούπολης 66-33
Δεκάλεπτα: 14-9, 36-19, 43-28, 66-33.
ΤΑΚ Περιστεριωνας(Βιδάλης): Κλαυδιανός 10, Χατζησταματογλου, Συρίγος, Μιχάηλ, Βλαστός, Τσιντζιλιδας 4, Μαχμουτι 15(1), Φώσκολος Μ. 7(1), Χαρικιοπουλος 5(1), Φώσκολος Ι. 6, Πολυκανδριτης 13(2), Παπαευθυμίου 6.