Ο Άγιος Βασίλης επισκέφτηκε το Κλειστό Γυμναστήριο της Τήνου και μοίρασε δώρα και χαμόγελα στα μικρά παιδιά της Α’ και Β’ Δημοτικού. Κάθε εύστοχο καλάθι και ένα σακουλάκι με λιχουδιές και αναμνηστικά δώρα με το σήμα του Περιστεριώνα. Ευχόμαστε Καλά Χριστούγεννα σε όλα τα παιδιά και τις οικογένειές τους.
Ευχαριστούμε θερμά την κ. Ειρήνη Σανταμούρη που δάνεισε τη στολή της στον Άγιο Βασίλη γιατί λόγω των υψηλών θερμοκρασιών φέτος δεν έφερε χειμωνιάτικα ρούχα.
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2023/12/412282068_3236866979950993_2872152611636620725_n-576x1024.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2023/12/412412107_3236866796617678_7488457165593656105_n-1024x768.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2023/12/412272765_3236866659951025_497119078542831320_n-1024x768.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2023/12/411727738_3236866379951053_1914324997181404688_n-1024x768.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2023/12/411746953_3236866579951033_2177743840462343115_n-1024x768.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2023/12/411758045_3236866623284362_6183258751655250866_n-1024x768.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2023/12/412284307_3236866546617703_7459178720143749648_n-1024x768.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2023/12/412412480_3236866513284373_9211262388637982796_n-1024x768.jpg)