Μετά από πρόταση μιας μαμάς των Σχολείων μας και με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Υγείας που τιμάται την Κυριακή 07 Απριλίου, ο Σύλλογος μας οργάνωσε μια δράση το Σάββατο 06 Απριλίου και Ώρα 17:30 Η δράση μας είναι… “Ο Περίπατος της Υγείας “
Σημείο εκκίνησης μας θα είναι το Κανόνι στον Πάνορμο και προορισμός μας η Παραλία Ρόχαρη, όπου θα παίξουμε, θα ξεκουραστούμε, θα διασκεδάσουμε και θα απολαύσουμε την ομορφιά του νησιού μας. Στη συνέχεια θα επιστρέψουμε στον Πάνορμο.
Απαραίτητη προϋπόθεση είναι η αθλητική ένδυση, να έχουμε μαζί μας κάποιο ελαφρύ σνακ, νερό και καπέλο.
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/04/434341305_122111390438253776_4525754174919395556_n-1024x768.jpg)