Μετά την Τήνο και στην Αθήνα ο Σύλλογος Απανταχού Κεχριανών έκοψε την πίτα του. Η συνάντηση έλαβε χώρα στην αίθουσα του ιερού Ναού του Αγίου Φραγκίσκου (Ηρώων Πολυτεχνείου 35) και μετά την τέλεση της απογευματινής Θείας Λειτουργίας.
Ο πρόεδρος του Συλλόγου, Νίκος Ρουγγέρης ενημέρωσε τα μέλη και φίλους του χωριού για τα έργα που έγιναν στο χωριό τον τελευταίο χρόνο ενώ η Αντιπρόεδρος, Φραντζέσκα Αλβέρτη τον οικονομικό απολογισμό.
Με πρωτοβουλία του συλλόγου, μοιράστηκαν δώρα στα παιδάκια που βρισκόταν στην κοπή της πίτας και αναμνηστικές κούπες στα μέλη. Επόμενη συνάντηση η εκδρομή που διοργανώνεται από τις 22 έως τις 25 Φεβρουαρίου σε Ιωάννινα – Ζαγοροχώρια.
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/01/420546497_1418515002394941_9195533630679248272_n-768x1024.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/01/416144768_1400990910528374_4563765866686982580_n-768x1024.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/01/416251438_923028575844883_1892512126123822397_n-768x1024.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/01/418335615_865106528632053_2584731672458505308_n-768x1024.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/01/416180937_360271293615768_8362119157627446647_n-768x1024.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/01/416190484_756654979250678_4397089552342103663_n-768x1024.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/01/416155742_1805141919913406_8380935723906308981_n-768x1024.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/01/416157970_351010027743637_7927358419741126681_n-768x1024.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/01/416221842_839079541563420_3269595545413942152_n-768x1024.jpg)