Με τις θέσεις των προέδρων του Λιμενικού Ταμείο Τήνου – Άνδρου (Ευγενία Αλοιμόνου), του προέδρου του Δημοτικού Συμβουλίου (Πέτρο Μαρκουΐζο) να είναι γνωστές, σας παρουσιάζουμε τα πρόσωπα και τις αρμοδιότητες των νέων Αντιδημάρχων του Δήμου Τήνου.
- Λουκριτία Άνδροβικ – Ρουγγέρη
Αντιδήμαρχος Υποδομών, Εγκαταστάσεων και Πολιτικής Προστασίας - Νικολέττα Τριανταφύλλου – Οριάνου
Αντιδήμαρχος Ενέργειας & Βιώσιμης Ανάπτυξης - Ζαχαρίας Γιαννησόπουλος
Αντιδήμαρχος Ύδρευσης – Αποχέτευσης - Γιάννης Μαρκουΐζος
Αντιδήμαρχος Περιβάλλοντος
Επένδυση στο μέλλον με ψήφο εμπιστοσύνης στις γυναίκες και στη νέα γένια από τον Δήμαρχο Τήνου. Έπεται ο ορισμός άμισθου Αντιδημάρχου και οι διοικήσεις των νομικών προσώπων.