Μία οικογένεια δοκιμάζεται σε ΑΝΤΟΧΗ κι ΥΠΟΜΟΝΗ, για την απρόσμενη απώλεια του αγαπημένου της προσώπου!!!!
Η ανάγκη γι ΑΝΘΡΩΠΙΑ σ αυτήν την άχαρη στιγμή είναι ΠΟΛΥΤΙΜΟ ΒΑΛΣΑΜΟ… Ότι δύναται ο καθένας μας λοιπόν στο γνωστό κατάστημα PIAZZΑ, κάθε μέρα εκτός Σαββατοκύριακου απ τις 9 το πρωί μέχρι 1 το μεσημέρι και 8 με 11 το βραδάκι, ο ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΥΛΗΣ θα σας υποδέχεται με χαρά και θα λαμβάνει ότι ποσό επιθυμείτε!!!!
Αυτό θα βοηθήσει στην κάλυψη των πρώτων αναγκών της αγαπημένης οικογένειας!!!. Υπερευχαριστούμε εκ των προτέρων!!!
Ας δείξουμε άλλη μια φορά τι μπορούμε να πετύχουμε ΕΝΩΜΕΝΟΙ ❤️