Την τελική της μορφή έχει πάρει η ανακαινισμένη πλέον παιδική χαρά στην περιοχή της Παλλάδας Τήνου. Το άμεσο χρονικό διάστημα αναμένεται να ολοκληρωθεί και να παραδοθεί.
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2020/02/87677848_479778696262794_2733326644692385792_n-1024x768.jpg)
Να θυμίσουμε πως κύριοι στόχοι του έργου ήταν η αναβάθμιση του χώρου από πλευράς ασφάλειας και αισθητικής και λειτουργικής άποψης και η διαμόρφωση ικανών λειτουργικών και οργανωτικών παρεμβάσεων προκειμένου να επιτυγχάνεται η ασφαλής και κατάλληλη κατά περίπτωση ανταπόκριση τις παιδικής χαράς στις ανάγκες των παιδιών (π.χ. ασφάλεια, εκπαίδευση, κατάλληλος φωτισμός κλπ).
Φωτογραφικό υλικό από το σημείο.
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2020/02/87433515_2581902522068947_7581735588139630592_n-1024x768.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2020/02/87809592_2497649977143565_8065023776644923392_n-1024x768.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2020/02/87396944_219492642520076_8053205113273057280_n-1024x768.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2020/02/87498309_2510863789020035_765768166088376320_n-1-1024x768.jpg)