Ο Σύλλογος Γυναικών Τήνου και οι εκδόσεις Καστανιώτη σας προσκαλούν στην παρουσίαση του νέου μυθιστορήματος της Λίλας Κονομαρα “Ο Μπόγος” το Σάββατο 08 Οκτωβρίου 2022 και ώρα 8 μ.μ. στην εκθεσιακή αίθουσα της Μοσχουλείου Σχολής.
Με τη συγγραφέα θα συνομιλήσει η Καλλιόπη Αναστασάκη, συγγραφέας, κάτοχος MCs Δημιουργικής Γραφής – Συγγραφής του Πανεπιστημίου Δυτικής Μακεδονίας. Αποσπάσματα θα διαβάσουν τα μέλη της ομάδας δημιουργικής γραφής του συλλόγου Βλαδίμηρος Βοϊνάς και Μαργαρίτα Πιπέρη.
Θα ακολουθήσει συζήτηση με το κοινό και η Λίλα Κονομαρα θα υπογράψει αντίτυπα του βιβλίου της.
Η εκδήλωση πραγματοποιείται υπό την αιγίδα του Δήμου Τήνου.
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2022/10/e-konomara08.10.22-034.jpeg)