Η «Ανατολή του Πόρτο» σας ενημερώνει ότι θα είναι ανοιχτά το βράδυ του Μεγάλου Σαββάτου μετά την Ανάσταση με σπιτική μαγειρίτσα. Την Κυριακή του Πάσχα το εστιατόριο είναι έτοιμο και σας περιμένει πάντα με την γνωστή ποιότητα και σεβασμό στην παράδοση. Μεταξύ άλλων θα έχετε τις ακόλουθες επιλογές.
- Αρνί στη σούβλα
- Κοντοσούβλι
- Κοκορέτσι
- Παϊδάκια
- Μπιφτέκια
Και ότι άλλο τραβάει η όρεξη σας. Επίσης, μπορούμε να δεχτούμε και τις παραγγελίες σας, να τις ετοιμάσουμε και να έρθετε να τις παραλάβετε από το εστιατόριο μας. (take a way).
Aπαραίτητη η κράτηση τραπεζιού (Reserve). Ανοιχτά και όλη την Λαμπροβδομάδα.
Τηλέφωνο επικοινωνίας και κρατήσεων – 2283023985