Ο Πήγασος, ένα φανοποιείο υψηλών προδιαγραφών πάντα έδινε ιδιαίτερη σημασία στην προστασία των εργαζομένων του παρέχοντάς τους όλα τα μέσα ατομικής προστασίας που χρειάζονται ώστε να είναι ασφαλείς κατά την εργασία τους.
Όλοι οι πελάτες παραλάμβαναν τα επισκευασμένα οχήματά τους καθαρά και περιποιημένα. Τώρα με την υγειονομική κρίση του κορωνοϊού απολυμαίνουμε το όχημά σας πριν την παράδοση με σύγχρονα μέσα. Ακτίνες UV, γεννήτρια όζoντος, σπρέι αφρού, χημικό πλύσιμο και νάιλον καλύμματα μιας χρήσης στα σημεία επαφής.
Με αίσθημα ευθύνης, κάνουμε όλα όσα χρειάζονται για να νιώθετε και να είστε ασφαλείς, με τις επισκευές του αυτοκινήτου σας.
Επικοινωνία
www.pegasus-tinos.gr
info@pegasus-tinos.gr
+30 22830 25580
+30 6977 270357