Το Δημοτικό Νομικό Πρόσωπο Δήμου Τήνου θα προβεί στην πρόσληψη, με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, συνολικά δύο (2) ατόμων, για την κάλυψη εποχικών ή παροδικών αναγκών του Παιδικού Σταθμού, συγκεκριμένα:
Οι ενδιαφερόμενοι/ες καλούνται να συμπληρώσουν την αίτηση με κωδικό εντυπο ασεπ ΣΟΧ 2ΔΕ/ΥΕ και να την υποβάλουν, μαζί με τα απαιτούμενα από την παρούσα Ανακοίνωση δικαιολογητικά, ΜΟΝΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ στη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου: dnpdti@gmail.com .
Το εμπρόθεσμο των αιτήσεων κρίνεται με βάση την ημερομηνία που φέρει το ηλεκτρονικό ταχυδρομείο.
Η αίτηση συμμετοχής που θα υποβληθεί με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο θα πρέπει απαραιτήτως να εμφανίζεται υπογεγραμμένη, με φυσική υπογραφή. Ανυπόγραφες αιτήσεις δεν γίνονται δεκτές.
Η ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΑΡΧΙΖΕΙ
ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 06-09-2022 ΚΑΙ ΛΗΓΕΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 15-09-2022.
ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ:
Σ. Κολοβού, Τηλέφωνο: 22830 22285, Ε-mail: dnpdti@gmail.com
Σ. Καλογερά, Τηλέφωνο: 22833 60318, Ε-mail: dt.prosopiko@1516.syzefxis.gov.gr
Η Πρόεδρος
Χρυσούλα Πέτκοβιτς