Ένα διήμερο γεμάτο πάρτι και γεύσεις ξεκινά σήμερα στο Nerό, στον Άγιο Φωκά. Η αρχή γίνεται σήμερα με το Pizza Party στις 20.00 και συνεχίζουμε αύριο με τις ψησταριές μας να παίρνουν νωρίς μπροστά για το “Karvouno Party”.
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2023/12/411765817_1888168141656205_4147572816170352579_n-2-993x1024.jpg)
Σας περιμένουμε λοιπόν αύριο από τις 13.00. Εμείς θα ψήνουμε στην αυλή μας και εσείς θα παραγγέλνετε. Θα έχουμε αρκετές επιλογές: Από μπριζολάκια μέχρι μπιφτέκια, από πανσέτες και κοτόπουλα μέχρι καλαμάκια χοιρινά.
Μαζί μας θα είναι στις μουσικές επιλογές ο DJ MGKLFC.
Τηλέφωνο κρατήσεων 283022468