Η Κοινότητα Πανόρμου του Δήμου Τήνου, ευχαριστεί όλους όσους συνέδραμαν για την υλοποίηση του έργου “Διαπλάτυνση Επαρχιακού δρόμου και επισκευή ράμπας στην είσοδο του Πύργου”.
Iδιαιτέρως ευχαριστεί, την Έπαρχο Τήνου κ. Αναστασία Δεληγιάννη, τον Περιφερειάρχη κ. Γιώργο Χατζημάρκο και την Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου, καθώς και τον Δήμο Τήνου για την προμήθεια των υλικών.
Ένα έργο που επί σειρά ετών, αποτελούσε πάγιο αίτημα των κατοίκων της περιοχής, εξαιτίας της επικινδυνότητας του σημείου και της μεγάλης πιθανότητας πρόκλησης ατυχημάτων, σήμερα έχει πραγματοποιηθεί.
Ο Πρόεδρος της Κοινότητας Πανόρμου
Πρίντεζης Σωτήρης