Νίκη απέναντι στην ομάδα του Α.Ο. Ερμούπολης και πρόκριση στο F4.
Παίζοντας πολύ ωραίο μπάσκετ και ρεκόρ 12 τριπόντων οι Άνδρες μας επικράτησαν στον τελευταίο αγώνα της κανονικής περιόδου και πανηγύρισαν την πρόκριση στο F4 του Ανδρικού Πρωταθλήματος.
Αξίζουν πολλά συγχαρητήρια στον προπονητή μας Αντώνη Βιδάλη που πάντρεψε ιδανικά τα παιδιά του εφηβικού μας με τους άνδρες της ομάδας μας δημιουργώντας ένα ανταγωνιστικό σύνολο απέναντι σε ομάδες με πιο έμπειρο ρόστερ.
Ο κόσμος έδωσε δυναμικό παρών σε όλους τους αγώνες της ομάδας μας, που έγιναν στο Κλειστό της Τήνου λόγω μη διαθεσιμότητας του γηπέδου της Σύρου, χειροκροτώντας όλες τις ομάδες.
Συνεχίζουμε με το ίδιο πάθος και όρεξη για την τελική φάση του πρωταθλήματος