Σαββατιάτικες αναμετρήσεις για τον Περιστεριώνα Τήνου στο Κλειστό Γυμναστήριο του νησιού και στη Μύκονο. Οι αναμετρήσεις αφορούν τα τμήματα των κορασίδων και των εφήβων αντίστοιχα.
Οι κορασίδες του Περιστεριώνα Τήνου θα αντιμετωπίσουν στη Μύκονο το αντίστοιχο τμήμα του Α.Ο. Μυκόνου στις 12.30. Αγώνας μεγάλης σημασίας για το τμήμα της Τήνου διότι θέλει τη νίκη για να επιστρέψει στα θετικά αποτελέσματα ωστε να μην χάσει άλλο έδαφος στην κούρσα για τo Final 4
Στην Τήνο τώρα, το εφηβικό τμήμα θα αναμετρηθεί με τον Α.Ο. Μυκόνου στις 18.00 με τη νίκη να είναι μονόδρομος για το τμήμα του Αντώνη Βιδάλη ο αγώνας θα διεξαχθεί στο Κλειστό Γυμναστήριο Τήνου.