Παρακαλούμε τους συμπολίτες μας, που είχαν δηλώσει στο Σύλλογό μας, σε καταστάσεις προμήθειας, αριθμό ελαιόδεντρων, αλλά καθυστερούν την παραλαβή τους, να προσέλθουν στο φυτώριο του Συλλόγου μας για την παραλαβή τους, εντός των επόμενων ημερών ( μέχρι τις 4-2-2024).
Μετά την ημερομηνία αυτή, δηλ. 4-2-2024, οι ελιές θα δοθούν σε άλλα Μέλη μας και Φίλους, που δεν είχαν προλάβει να μπουν στο πρόγραμμα αυτό και έχουν εκφράσει την επιθυμία, να φυτέψουν ελιές φέτος.
Οι Ελιές ποικιλία “ΚΟΡΩΝΕ’Ι’ΚΗ”, προσφέρονται σε γλάστρες των 3 κιλών και με ύψος από 1,50μ- 1,70μ , στην εξαιρετική τιμή των 5,50 ευρώ, για κάθε δένδρο, σε Μέλη και Φίλους του Συλλόγου «ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΠΡΑΣΙΝΟΥ».
ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ