Σας ενημερώνουμε ότι το Επιμελητήριο Κυκλάδων υλοποιεί σεμινάριο στην Υγιεινή και Ασφάλεια Τροφίμων (ΕΦΕΤ) με φυσική παρουσία στο γραφείο της Τήνου για την κάλυψη της σχετικής υποχρέωσης κάθε εργαζόμενου που δεν έχει επιμορφωθεί έως σήμερα, ως εξής:
· Τετάρτη 17 Μαΐου, ώρες 16.00-21.00 και Πέμπτη 18 Μαΐου ώρες 9.00-14.00 (διάρκεια 10 ώρες)
Κάθε ενδιαφερόμενος που επιθυμεί να παρακολουθήσει το παραπάνω τμήμα είναι απαραίτητο να υποβάλλει αίτηση ενδιαφέροντος ηλεκτρονικά στη αίτηση που είναι στον σύνδεσμο: https://www.e-kyklades.gr/articles/article.jsp?context=103&categoryid=2561&articleid=56424
Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας.
Εφόσον συμπληρωθεί ο απαραίτητος αριθμός ενδιαφερομένων θα ενημερωθείτε στη συνέχεια για τα επόμενα βήματα.