Σε συνέχεια της δημοσίευσης μας για περισσότερες λεπτομέρειες σας αναφέρουμε. Την Κυριακή 4 Δεκεμβρίου θα πραγματοποιηθεί το σεμινάριο Βασική Υποστήριξη της Ζωής – Basic Life Support (BLS) (καρδιοαναπνευστική αναζωογόνηση και χρήση αυτόματου εξωτερικού απινιδωτή) από την Ελληνική Εταιρεία Επείγουσας Προνοσοκομειακής Φροντίδας.
Θα δοθεί πιστοποίηση.
Φορέας πιστοποίησης: Ευρωπαϊκό Συμβούλιο Αναζωογόνησης
Για δηλώσεις συμμετοχής, στέλνετε email στο οποίο αναφέρετε ονοματεπώνυμο και κινητό τηλέφωνο, στο chrissadel13@gmail.com
Το σεμινάριο θα πραγματοποιηθεί Κυριακή 4 Δεκεμβρίου πρωινή ώρα που θα ανακοινωθεί σύντομα, ενώ αν οι συμμετοχές είναι πολλές, θα γίνει και ένα δεύτερο την ίδια μέρα το απόγευμα.
Δηλώσεις συμμετοχής μέχρι την Τετάρτη 30/11
Για περαιτέρω διευκρινήσεις : 6983722437
Το σεμινάριο θα πραγματοποιηθεί με την υποστήριξη του Δήμου Τήνου.
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2022/11/316256989_624630806105118_3880003710521823145_n-724x1024.jpg)