Ο Προδρομικός Σύλλογος Σκαλάδου, το Δ. Σ., τα μέλη και όλοι οι συγχωριανοί μας, συντετριμμένοι στέλνουν τα πιο βαθιά και ειλικρινή συλλυπητήρια τους, στους οικείους και συνοδοιπόρους, της Ουρσουλίνας Μοναχής Αδερφής Θηρεσίας Φόνσου που τόσο απροσδόκητα “έφυγε” από κοντά μας, μόνο λίγες ώρες μετά την γιορτή για τα 50 χρόνια παρουσίας στο τάγμα των Ουρσουλινών Μοναχών.
Ο Θεός ας αναπαύσει την ψυχή της και όλοι εμείς να ζήσουμε να θυμόμαστε έναν υπέροχο άνθρωπο που αφιέρωσε τη ζωή του σε ένα θεάρεστο έργο.