Όπως σας ενημερώσαμε σε προηγούμενη ανάρτηση μας το Blue Star Patmos επισκέφτηκε σήμερα Σάββατο, 23 Μαρτίου το πρωί το νησί της Τήνου προερχόμενο από τα νησιά: Καστελόριζο, Ρόδο, Σύμη, Τήλο, Νίσυρο, Κω, Κάλυμνο και Λειψοί.
Το Blue Star Patmos θα παραλάβει τους πιθανότατα εκδρομείς από τα παραπάνω νησιά την Τρίτη, 26 Μαρτίου όπου θα φτάσει στην Τήνο στις 19.10 το απόγευμα (στις 15.00 αναχώρηση από Πειραιά) για να ακολουθήσει το δρομολόγιο Τήνο, Πάτμο, Λειψοί, Λέρο, Κάλυμνο, Κω, Σύμη, Ρόδο