Το πρώτο τρίποντο της ημέρας είναι γεγονός αναφέρει χαρακτηριστικά στην ανάρτηση του ο Περιστεριώνας Τήνου, αναφερόμενος στη δωρεά του κ. Δημήτρη Πλυτά για να ισιώσει το δρόμο της εξόδου πίσω από το Κλειστό.
Ευχαριστούμε θερμά το φίλο της ομάδας μας κύριο Δημήτρη Πλυτά ο οποίος σε συνεννόηση με το Δήμο Τήνου προσφέρθηκε αφιλοκερδώς να στρώσει με χώμα και να ισιώσει το δρόμο της εξόδου από το πάρκινγκ των αποδυτηρίων του Κλειστού Γυμναστηρίου.
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/02/427931209_3270592989911725_1572281359033778958_n-1024x576.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/02/427915303_3270592943245063_1653879929124839713_n-1024x576.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/02/427935250_3270592926578398_1600109518093411370_n-1024x576.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/02/427939670_3270592913245066_6046703810635453639_n-1024x576.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/02/426278223_3270592903245067_6307390374763199761_n-1024x576.jpg)