Ο Περιστεριώνας Τήνου είναι η ομάδα που έμαθε μπάσκετ στα παιδιά μας και που μετράει πάνω από 20 χρόνια επιτυχίες! Και φέτος, κατέκτησε το Πρωτάθλημα Κυκλάδων Παίδων 2023-2023! Πρωταθλητές ξανά!
Συγχαρητήρια στα παιδιά μας, στους γονείς που είναι πάντα δίπλα τους και τα στηρίζουν και φυσικά στο ΔΣ και στους προπονητές, που προσπαθούν πάντα για να αναδείξουν το νησί μας μέσα από τις επιτυχίες.
Για μια ακόμα φορά, μας κάνατε υπερήφανους!
ΔΥΝΑΜΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ