Ο Σύλλογος Γυναικών Τήνου εκφράζει την βαθιά του θλίψη για τον πρόωρο χαμό ενός μέλους του, της Βαλεντίνας Γαβριελάτου, μιας αγωνίστριας πάντα έτοιμης για δράση και ανιδιοτελή προσφορά στον συνάνθρωπο, στα κοινά στους Συλλόγους, στον τόπο μας.
Αφήνει ένα μεγάλο κενό η απώλειά αυτή, πρώτα στην οικογένειά της αλλά και στην τοπική κοινωνία.
Εκφράζουμε τα θερμά συλλυπητήρια στους δικούς της ανθρώπους.
Καλό ταξίδι Βαλεντίνα, θα σε θυμόμαστε πάντα!!