Το Διοικητικό Συμβούλιο του Π.Α.Σ Τήνου θα ήθελε να εκφράσει τα θερμά του συλλυπητήρια στην οικογένεια του εκλιπόντος και δικού μας ανθρώπου Νίκου Φώσκολου.
Ο Νίκος ήταν μια πολυτέλεια τόσο για το Τηνιακό όσο και για το Κυκλαδίτικο ποδόσφαιρο.
Ήταν ένα από τα ιδρυτικά μέλη και για ένα διάστημα Πρόεδρος της Α.Ε Στενής, καθώς και πρωτεργάτης στην ένωση της Α.Ε Στενής και Α.Ο Τήνου με αποτέλεσμα την δημιουργία του Π.Α.Σ Τήνου.
Καλό ταξίδι φίλε Νίκο!!!
Αντί στεφάνου αποφασίστηκε να δοθεί το ποσό των 150€ στην Κοινωνική κουζίνα.