Την Τετάρτη 27/3/2024 πραγματοποιήθηκε με επιτυχία συνάντηση του Δημάρχου Τήνου Παναγιώτη Κροντηρά , της Αντιδημάρχου Πηνελοπης Τριγώνη , του Προέδρου του Εξωραϊστικού Συλλόγου Ροχαρι Ιωάννη Τζανουλίνου και της Αντιπροέδρου του Συλλόγου Μαρίας Βελουδίου Τσακίρη , κατά την οποία συζητήθηκαν τα προβλήματα που αφορούν τον οικισμό Ροχαρι.
Ευχαριστούμε τον Δήμαρχο για την άμεση ανταπόκριση στο αίτημα μας και την υπόσχεση ότι θα είναι δίπλα μας !
Σύλλογος Ρόχαρι Τήνου