Κυκλοφόρησε από την Αδελφότητα των Τηνίων Καρδιανιωτών η τρίμηνη περιοδική έκθεση Οκτώβριος, Νοέμβριος, Δεκέμβριος “Τα νέα της Καρδιανής”.
Μεταξύ άλλων αναφέρει η έκδοση ότι “Το διοικητικό συμβούλιο του Συλλόγου μας, αποφάσισε να γίνει η ετήσια γενική συνέλευση και αρχερεσίες την Κυριακή 27 Φεβρουρίου. Η πραγματοποίηση της όμως και ο τόπος, θα εξαρτηθούν απο την πορεία της πανδημίας. Θα επανέλθουμε με νεότερη ανακοίνωση και επικοινωνία.