Αναζητούμε άτομο για την θέση του βοηθού Ηλεκτρολόγου/ Ψυκτικού με όρεξη και διάθεση για εργασία και καλή συνεργασία, ώστε να ενταχθεί στην ομάδα μας.
(Μόνιμη είτε εποχιακή πρόσληψη), προτεραιότητα θα έχει κάποιος όπου θα έχει προϋπηρεσία πάνω στο επάγγελμα και αν όχι, έχουμε την θέληση να του μάθουμε τα απαραίτητα ώστε να είναι όσο το δυνατόν πιο αποδοτικός.
Αποστείλετε το βιογραφικό σας στο email ilektrotexnikitinos@gmail.com ή αποστολή μηνύματος στη σελίδα εδώ
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/03/IMG_20240319_122020-1-768x1024.jpg)