Με ενημέρωση της Επάρχου Τήνου γίνεται γνωστό πως βρέθηκε ο ανάδοχος του έργου για τον Ηλεκτροφωτισμό του Επαρχιακού Οδικού Δικτύου Τήνου. Η σχετική ανάρτηση της κ. Δεληγιάννη αναφέρει:
Με τη με αριθμό 180/2021 απόφαση της Οικονομικής Επιτροπής της Περιφέρειας Νοτίου Αιγαίου ανακηρύχθηκε ως προσωρινός ανάδοχος για το έργο “ΕΡΓΑ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ Ν. ΤΗΝΟΥ” Εκτιμώμενης αξίας 137.096,78 (χωρίς Φ.Π.Α. 24% ) η εταιρεία «ΤΕΧΝΟΚΥΚΛΑΔΙΚΗ ΑΝΩΝΥΜΗ ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ».