Φέρεται εις γνώσιν των ευσεβών καί φιλεόρτων Χριστιανών της ιεράς νήσου Τήνου ότι ο Ι. Ναός Αγίας Βαρβάρας Σμοβόλου Τήνου πανηγυρίζει τήν εορτή ΤΟΥ ΑΝΤΙΠΑΣΧΑ ΗΤΟΙ ΤΗΣ ΨΗΛΑΦΗΣΕΩΣ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΘΩΜΑ κατά τό ακόλουθο Πρόγραμμα:
Την παραμονή, ΣΑΒΒΑΤΟ, 22 Απριλίου 2023:
8:00 μ.μ.: Μέγας Εόρτιος Εσπερινός.
Την κυριώνυμο ημέρα, ΚΥΡΙΑΚΗ, 23 Απριλίου 2023:
7:30 π.μ.: Όρθρος και Πανηγυρική Θεία Λειτουργία.
Ιερά νήσος Τήνος, 21 Απριλίου 2023
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2023/04/A20A3A09-43E3-4220-8135-4392D4F9DA62-745x1024.jpeg)