Με την ευλογία του Σεβασμιωτάτου Ποιμενάρχου ημών κ. Δωροθέου Β’, θα πραγματοποιηθεί η τελετήλήξης των Μαθημάτων των Κατηχητικών Σχολείωνστην Ιερά Μονή Κεχροβουνίου Τήνου, όπου η Οσιολογιωτάτη Καθηγουμένη και η περί αυτήν Μοναστική Αδελφότητα θα φιλοξενήσουν τις μαθήτριες και τους μαθητές επί τη επετείω των Διακοσίων ετών από της Εύρεσης της Αγίας Εικόνος της Μεγαλόχαρης κατά το ακόλουθο πρόγραμμα:
Κυριακή 7 Μαΐου – Προσχολικό Κατηχητικό
Κυριακή 7 Μαΐου – Κατώτερο Κατηχητικό
Το λεωφορείο θα ξεκινήσει από τη Χώρα στις 6:00μ.μ.
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2023/05/BAA8EC92-DADB-401E-8BB1-F34793455C63-717x1024.jpeg)