Σε μια κατάμεστη Στενή, πραγματοποιήθηκε χθες Παρασκευή, 4 Αυγούστου το καλοκαιρινό πανηγύρι του χωριού. Χιλιάδες κόσμου (σε ακόμα ένα πανηγύρι) βρέθηκαν στο χωριό και γλέντησαν μέχρι τις πρώτες πρωινές ώρες.
Ο Τσουμπός με τον Μάνεση, τον Σκαλκώτο και τον Στεφανή έδωσαν για άλλη μια βραδιά τον καλύτερο εαυτό τους και απέδειξαν γιατί είναι οι “μετρ” της διασκέδασης στην Τήνο.
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2023/08/364394146_856716565291929_4183344529269750249_n-1024x768.jpg)
«Όλοι μαζί λοιπόν σαν μια καλόκεφη παρέα» που λέει και το τραγούδι να συνεχίσουμε να διασκεδάζουμε και να περνάμε καλά. Τα καλοκαιρινά πανηγύρια της Τήνου συνεχίζονται …
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2023/08/364368090_1586660428525014_5390576959749352241_n-1024x768.jpg)
Τέλος, πολλά μπράβο στο Σύλλογο της Στενής “ο Τσικνιάς” που τα είχε όλα οργανωμένα από την πρώτη μέχρι και την τελευταία λεπτομέρεια.