Τήνος/ Σχετικά με τους εθελοντικούς καθαρισμούς στο λαγκάδι της Αγίας Παρασκευής
Επιστολή προς τις αρμόδιες υπηρεσίες έστειλε ο κτηνίατρος Μανώλης Βορρίσης με αφορμή τους εθελοντικούς καθαρισμούς στο λαγκάδι της Αγίας Παρασκευής όπου μέχρι σήμερα έχουν πραγματοποιηθεί τέσσερις καθαρισμοί. Περιλαμβάνουν οι καθαρισμοί: Α) κοίτη ρέματος από το ύψος της γέφυρας Ζαννακη Αλαβάνου μέχρι αρχή κτιρίου ΔΕΗ ( δεν έχει ολοκληρωθεί λόγω μεγάλου όγκου απορριμμάτων κοντά στη γέφυρα) Β) Κοίτη … Συνεχίστε να διαβάζετε το Τήνος/ Σχετικά με τους εθελοντικούς καθαρισμούς στο λαγκάδι της Αγίας Παρασκευής.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί