Ανακοινώνεται στα μέλη του Συλλόγου Πολυτέκνων Σύρου που διαμένουν στη Νήσο Τήνο ότι η θεώρηση των ταυτοτήτων πολυτέκνων για το ερχόμενο έτος θα πραγματοποιηθεί κατά τις ακόλουθες ημερομηνίες και κατά την ακόλουθη σειρά:
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2020/12/Χωρίς-τίτλο.png)
Ο τόπος θεώρησης των ταυτοτήτων πολυτέκνων είναι το γραφείο του Ιερού Ναού Αγίου Ελευθερίου πόλεως Τήνου και μεταξύ των ωρών 10πμ-12μμ εφαρμόζοντας τα μέτρα των υπευθύνων της Δημόσιας Υγείας.
Διά τον Σύλλογο Πολυτέκνων Σύρου
3 Δεκεμβρίου 2020