Επίσκεψη στον Δήμαρχο Αθηναίων, κο Κώστα Μπακογιάννη πραγματοποίησε χθες ο Τηνιακός Βουλευτής, Φίλιππος Φόρτωμας. Στη συζήτηση δεν έλειψε η αναφορά στον μεγάλο καλλιτέχνη Γιαννούλη Χαλεπά και στο έργο της Κοιμωμένης.
Η σχετική αναφορά του κου. Φόρτωμα αναφέρει
Επισκέφθηκα σήμερα, τον Δήμαρχο Αθηναίων κ. Κώστα Μπακογιάννη, έναν καλό φίλο των Κυκλάδων! Στη συζήτηση μας δεν έλειψε η αναφορά στον μεγάλο καλλιτέχνη Χαλεπά, έργα του οποίου κοσμούν την πρωτεύουσα της Χώρας μας.
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2020/10/121019647_10220777067910925_5776863932922994830_n.jpg)