Τη Δευτέρα 1 Απριλίου 2024, στο πρώην Δημοτικό Σχολείο Φαλατάδου συνεδρίασε το Δ.Σ. του συλλόγου Φιλοπροόδων Φαλατάδου στις 18.00 και αποφάσισε τη σύνθεση του νέου Δ.Σ. ως εξής:
- Πρόεδρος: Δεσύπρη Φωτεινή (Αγγελάκη)
- Αντιπρόεδρος: Νάζος Σταμάτης (Παλαβός)
- Ταμίας: Νάζος Κωνσταντίνος (Βίκος)
- Γραμματέας: Παπαγιαννοπούλου Φραντζέσκα (Καρουλιού)
- Μέλη: Βελούδιος Γιάννης (Γαλαντής),
- Γκύζη Νεφέλη (Τζουτζούρη) &
- Δεσύπρη Ιωάννα ( Λεμονού)
Αναπληρωματικά μέλη: Πλυτάς Σταμάτης (Μάπας) & Δεσύπρης Αντώνης (Πάκης)
Σε αυτό το σημείο, να ευχαριστήσουμε τα μέλη του συλλόγου για τη συμμετοχή τους στις εκλογές, όπως επίσης και τη δικηγόρο Άνθη Τσόλη για την πολύτιμη καθοδήγηση και υποστήριξή της!