Ντροπη σας μεγίστη κ Κροντηρά που πολιτικοποιείτε θέματα για συμβάσεις του Δημου που υπογράφτηκαν επι ημερων σας και ως ιδιοκτητες αναζητούμε την εκτέλεση των συμφωνηθέντων. Με ποιο δικαίωμα δημοσιοποιείς αιτηση μου που αφορα αστικης φυσεως ζητηματα;
Στις 10 Ιανουαριου εκδικαζεται μηνυση μου για συκοφαντικη δυσφημιση κατα του συντάκτη δημοσιεύματος του fimitro ( και κατα του Νικολαου Παρακευα ) που λίγες μέρες πριν τις δημοτικές εκλογες του 2019 δημοσίευσε κείμενο με παρόμοιο νοηματικό περιεχομενο.
Σημερα μου εγινε ξεκαθαρο ποιος τυχον ηταν απο πισω…
Επιφυλασσομενος παντος νομιμου δικαιωματος μου…