Ο Αθλητικός Σύλλογος Αινείας Τήνου διοργανώνει πεζοπορία την Κυριακή, 02 Αυγούστου και ώρα 21.30
Την Κυριακή, το βράδυ περπατάμε υπό το φως του φεγγαριού. Αν και μια μέρα πριν την Αυγουστιάτικη πανσέληνο, το φεγγάρι είναι αρκετά γεμάτο και φωτεινό για να ευχαριστηθούμε μια βραδινή πεζοπορία.
Η πεοζορία μας θα ξεκινήσει από την Βωλάξ, θα φτάσουμε στο Αγάπη για να απολαύσουμε την κοιλάδα φωτισμένη από τους περιστεριώνας και θα επιστρέψουμε πάλι Βωλάξ από άλλη διαδρομή.
Χρονική διάρκεια: 2,5 ώρες
Σημείο εκκίνησης: Στις 21.20 στο θεατράκι στη Βωλάξ
Εξοπλισμός: Καλό είναι να φοράμε μακρύ παντελόνι, νερό, φακός
Για υποχρεωτική δήλωση συμμετοχής μπορείτε να επικοινωνήσετε στο τηλέφωνο 6946730291 (Πρελορέντζος Μάνθος) ή στο asaineias@gmail.com
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2020/07/116329362_3272422966156375_2931512653780894443_o.jpg)