Μετά τη σημερινή μας επίσκεψη στον ΑΣΕΠ με πολλή χαρά ενημερώνουμε ότι ξεκινάνε άμεσα οι διαδικασίες πρόσληψης 27 ατόμων διαφόρων ειδικοτήτων για τις υπηρεσίες Καθαριότητας και Ύδρευσης, προκειμένου να ενισχύσουμε το μόνιμο προσωπικό του Δήμου μας, το οποίο καταβάλλει τεράστιες προσπάθειες για να εξυπηρετήσει τις αυξημένες ανάγκες της θερινής περιόδου, κατά την οποία η τουριστική κίνηση αυξάνεται κατακόρυφα.
Με σοβαρότητα, συνέπεια και επιμονή κάνουμε ό,τι μπορούμε για να ενισχύσουμε με το απαραίτητο προσωπικό τον Δήμο μας.