Συνεχίζονται οι εργασίες για την αποκατάσταση της ζημιάς στην οδό των Τριών Ιεραρχών! Με ανακοίνωση του ο Δήμος Τήνου ανακοίνωσε πριν λίγες ωρες την ολιγόωρη διακοπή νερού!
Ακολουθεί η ανακοίνωση.
Σας γνωρίζουμε ότι λόγω των εργασιών αποκατάστασης ζημιών στην οδό Τριών Ιεραρχών θα γίνει διακοπή υδροδότησης σήμερα Παρασκευή 26 Μαΐου 2023 στην ευρύτερη περιοχή της Χώρας Τήνου από 11:00πμ μέχρι το πέρας των εργασιών.
Παρακαλούμε για την κατανόησήσας.