Στην πρόσφατη Οικονομική Επιτροπή Δήμου Τήνου αποφασίστηκε ομόφωνα η Κατάρτιση όρων διακήρυξης, έγκριση τεχνικών προδιαγραφών για την εκτέλεση της προμήθειας με τίτλο : «Προμήθεια απορριμματοφόρου οχήματος τύπου πρέσας χωρητικότητας 16 μ3» και συγκρότηση επιτροπής διενέργειας και αξιολόγησης.
Ο Δήμαρχος Τήνου διακηρύσσει ανοικτή διαδικασία μέσω ΕΣΗΔΗΣ για την επιλογή αναδόχου για την προμήθεια με τίτλο: «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΟΦΟΡΟΥ ΟΧΗΜΑΤΟΣ ΤΥΠΟΥ ΠΡΕΣΑΣ ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑΣ 16m3» εκτιμώμενης αξίας 150.000,00 Ευρώ συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α. 24% , που θα διεξαχθεί σύμφωνα με
α) τις διατάξεις του 4412/2016 (ΦΕΚ 08.08.2016 τεύχος Α), όπως τροποποιήθηκε και ισχύει
β) τους όρους του παρόντος τεύχους και των ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΩΝ του και καλεί τους ενδιαφερόμενους προμηθευτές να υποβάλλουν προσφορά για την ανάδειξη αναδόχου της ως άνω προμήθειας με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψης προσφορά βάσει βέλτιστης σχέσης ποιότητας – τιμής.
Διαβάστε περισσότερα για το νέο απορριμματοφόρο