Όπως σας είπαμε, η Αετοφωλιά ήταν το πρώτο χωριό που έκανε zero plastic waste καλοκαιρινό γλέντι. Η ΚοινΣΕπ Καλλονή πήγε στο χωριό κάδους και έδωσε οδηγίες στον σύλλογο για να κάνει σωστή διαλογή των...
Εικοσιδύο (22) ακτές βραβευμένες από το Διεθνές Πρόγραμμα Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης, Ενημέρωσης και Ευαισθητοποίησης «Γαλάζια Σημαία» αποσύρθηκαν από τον εθνικό και διεθνή...
Αγαπητοί συμπολίτες,
Παρατηρούμε τις τελευταίες ημέρες μια προσπάθεια ορισμένων να δημιουργήσουν μια αρνητική εικόνα για τη Δημοτική Αρχή. Με ανυπόστατες...